Wedstrijdschema

Het kan zijn dat het schema van SV Onderdendam onlangs is gewijzigd! Kijk voor de laatste updates op voetbal.nl

Sv Onderdendam 1


Oranje staat voor een Thuis wedstrijd! Groen voor een uitwedstrijd.
Onderstreept is al gespeeld!


ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021 | THUIS | 12:30
Meedhuizen 2 – Onderdendam 1


ZATERDAG 18 SEPTEMBER 2021 | UIT | 12:15
Stedum 2 – Onderdendam 1


ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – Rood Zwart Baflo 3


ZATERDAG 2 OKTOBER 2021 | UIT | 14:45
DVC Appingedam 6 – Onderdendam 1


ZATERDAG 30 OKTOBER 2021 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – NEC Delfzijl 5


ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – Poolster 4


ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021 | UIT | 14:00
Nieuwolda 1 – Onderdendam 1


WOENSDAG 23 NOVEMBER 2021 | UIT | 20:15
Velocitas O23-1 – Onderdendam 1


ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – Wagenborger Boys 2

ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 | UIT | 12:30
SV Bedum 8 – Onderdendam 1


ZATERDAG 11 DECEMBER 2021 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – De Fivel 3

ZATERDAG 29 JANUARI 2022 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1- Holwierde 3

ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – DVC Appingedam 6

ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022 | UIT | 14:30
Poolster 4 – Onderdendam 1


ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022 | UIT | 14:30
Holwierde 3 – Onderdendam 1


ZATERDAG 5 MAART 2022 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – Stedum 2

ZATERDAG 12 MAART 2022 | UIT | 14:30
Rood Zwart Baflo 3 – Onderdendam 1


ZATERDAG 19 MAART 2022 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – Meedhuizen 2

ZATERDAG 2 APRIL 2022 | UIT | 14:30
De Fivel 3 – Onderdendam 1

ZATERDAG 9 APRIL 2022 | UIT | 14:30
Wagenborger Boys 2 – Onderdendam 1


ZATERDAG 23 APRIL 2022 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – Nieuwolda 1

ZATERDAG 14 MEI 2022 | UIT | 14:30
NEC Delfzijl 5 – Onderdendam 1


ZATERDAG 21 MEI 2022 | THUIS | 12:30
Onderdendam 1 – SV Bedum 8

Sv Onderdendam 2


Oranje staat voor een Thuis wedstrijd! Groen voor een uitwedstrijd.
Onderstreept is al gespeeld!


ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021 | UIT | 16:30
FC LEO 3 – Onderdendam 2


ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – vv Zeester 3


ZATERDAG 16 OKTOBER | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – VV Eenrum 2


ZATERDAG 23 OKTOBER 2021 | UIT | 14:30
Middelstum 4 – Onderdendam 2


ZATERDAG 30 OKTOBER 2021 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – KRC 2


ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021 | UIT | 14:30
Noordpool-U.F.C. 3 – Onderdendam 2


ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021 | UIT | 14:30
Heracliden 3 – Onderdendam 2

ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 | UIT | 13:30
De Lauwers 3 – Onderdendam 2

ZATERDAG 11 DECEMBER 2021 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – Corenos 3


ZATERDAG 18 DECEMBER 2021 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – ZEC 3

ZATERDAG 29 JANUARI 2022 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – Noordpool-U.F.C. 3

ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – Middelstum 4


ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022 | UIT | 14:30
ZEC 3 – Onderdendam 2

ZATERDAG 5 MAART 2022 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – VVSV ’09 3


ZATERDAG 12 MAART 2022 | UIT | 14:30
vv Zeester 3 – Onderdendam 2


ZATERDAG 19 MAART 2022 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – FC LEO 3


ZATERDAG 2 APRIL 2022 | UIT | 14:30
Corenos 3 – Onderdendam 2

ZATERDAG 9 APRIL 2022 | UIT | 13:00
Eenrum 2 – Onderdendam 2

ZATERDAG 23 APRIL 2022 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – De Heracliden 3


ZATERDAG 14 MEI 2022 | UIT | 14:30
KRC 2 – Onderdendam 2


ZATERDAG 21 MEI 2022 | THUIS | 14:30
Onderdendam 2 – De Lauwers 3