Vrouwen 18+ 1 (7×7)


SV Onderdendam Vrouwen 18+1 7×7 traint op vrijdag van 20:00 tot 21:30 en komt uit in de 1e klasse. De wedstrijden worden afgewerkt in toernooi vorm op de vrijdag. Dit gebeurt onder leiding van trainer Ivar Koerts en coach Kevin Koerts.

Er is nog steeds ruimte voor enthousiaste dames binnen het 7×7 team! Lijkt het je leuk of wil je een keer komen kijken? Stuur eens een berichtje, appje, mailtje en of DM. Dan zien we elkaar op een vrijdag.


● Bovenste rij L-R | Ivar, Julia, Marleen, Marijn, Willianne, Anouk, Kevin | ●
● Onderste rij L-R | Kirsten S, Kirsten K, Jasmijn, Caroline | ●

Rn.SpeelsterPositie⚽
1Anouk Stam
2Caroline Vriezema
3Isa Pol
4Jasmijn Arwert
5Jeska van der Veen
6Julia Staal
7Kirsten Koerts
8Kirsten Smeding
9Marijn Nanninga
10Marleen Hoek
11Willianne van Dorp