Sinds 15 juni 1945

Inschrijven Lutjeclub Toernooi 2019

Het toernooi der toernooien zit er weer aan te komen. Het 7×7 toernooi wat voorheen bekend stond als stratentoernooi word dit jaar voor het eerst gehouden als Lutjeclub toernooi op 8 juni 2019, aan het toernooi zelf veranderd verder niks. We gaan voor een mooie dag met veel voetbal en muziek. Ook is er, zoals in de voorgaande jaren, een BBQ georganiseerd waarvoor je je kan opgeven. Kortom een dag vol gezelligheid, dus geef je snel op via deze link:  https://docs.google.com/forms/d/1y83BXuCZIs2B_85Ig2WVYmzha8MSuH2b4Q4EZjzTsAk/viewform?edit_requested=true

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.